Tiimi

Aktiivinen ja asiantunteva tiimimme on apunasi. Asiantuntijoillamme on laaja myynti- sekä yrittäjäkokemus ja ymmärrys eri alojen liiketoiminnoista. Ota sitoumuksetta yhteyttä meihin niin keskustellaan luottamuksellisesti yrityksesi tilanteesta.

Toimipisteemme sijaitsevat osoitteissa:

Kalevankatu 6, 00100 Helsinki I Hämeenkatu 14 C 25, 33100 Tampere I Tuureporinkatu 8, 20100 Turku I Mariankatu 14 B 10, 15110 Lahti

Katso asiantuntijoidemme tarkemmat kuvaukset →

Erkki Soppela
Toimitusjohtaja, ekonomi, HHJ
Helsingin / Lahden toimisto
040 5313760
erkki.soppela@advanceteam.fi
Juha Huotari
Senior Advisor, KTM
Helsingin toimisto
0500 312841
juha.huotari@advanceteam.fi
Kari Varho
Yritysvälittäjä, DI
Helsingin toimisto
0400 482159
kari.varho@advanceteam.fi
Raimo Tihveräinen
Yritysvälittäjä, ekonomi (B.Sc.), HHJ/ABM
Tampereen toimisto
050 5121460
raimo.tihverainen@advanceteam.fi
Terhi Ruuska
Yritysvälittäjä, tradenomi
Lahden toimisto
050 3086881
terhi.ruuska@advanceteam.fi
Mikko Mellanen
Yritysvälittäjä, KTM
Turun toimisto
0400 743613
mikko.mellanen@advanceteam.fi
Johan Rasmus
Senior Advisor, KTM
Helsingin toimisto
050 5233262
johan.rasmus@advanceteam.fi
Jan Stellberg
Analyytikko, KTK
Lahden toimisto
050 3592444
jan.stellberg@advanceteam.fi
Camilla Grönblom
Markkinointikoordinaattori, tradenomi
Lahden toimisto
0400 953651
camilla.gronblom@advanceteam.fi
Hannu Salo
Senior Advisor
050 5760062
hannu.salo@advanceteam.fi
Jätä soittopyyntö